Štítky: airsoft zbraň, airsoft, airgun pcp, puška zbraň, ochrana picatinny, evangelion rei, b zbraň, airsoft zbraň, pištoľ hračka, strieľať cieľ.

€4.86 €9.93
 • Skladom
 • m1050


Produkt Citát

1. Výrobky boli hlásené podľa najvýhodnejšej výrobnú cenu, vo všeobecnosti Ali webovej stránke cena-založené všetky komentáre sú pôvodné ceny, s výnimkou nákladnej dopravy a všetky ostatné náklady, všetky platby v RMB vyrovnania (jednotky: yuan).

2. vzhľadom na hračky, materiály kedykoľvek, spýtajte sa, prosím, Wangwang zákaznícky servis cenu pred podaním objednávky.

★ spôsob platby.

1. podpora on-line platby.

Prosím, kontaktujte nás pre bankové informácie, bankové úhrady.

Nákladná popis

1. Expresné dodávky, ak sa rozhodnete expresný spôsob dopravy, kontaktujte nás prosím potvrďte svoj výber expresné doručenie (Huitong, Zhongtong, Baishi, Shunfeng, atď.), budeme dodať tovar do 48 hodín po zaplatení a nákladnej sú platené spolu. Ak neexistujú osobitné okolnosti, budeme vás kontaktovať vopred.

2. S ohľadom na logistiku, dopravu je všeobecne zhromaždené, a tovar je potrebné vyzdvihnúť na nákladnej stanici. Dodanie logistiky môžu byť poskytnuté zákazníkom seba (uveďte, prosím, Chenghai nákladnej telefónne číslo), alebo si môžeme vybrať viac vhodnú pre vás! (Poznámka: Môžeme len pomôcť kupujúci odhad nákladnej tovaru tu. Skutočné nákladnej je založená predovšetkým na sumu pri preberaní tovaru. Môžeme kontrolovať čas doručenia, ale nemôžeme povedať, čas príchodu nákladnej stanice. Pochopte prosím, ďakujem! )

★ Prijímanie Noriem

1. kupujúci, prosím, skontrolujte tovar starostlivo pred personál logistika nákladnej spoločnosti. Ak zistíte, že vonkajší obal je vážne deformované, poškodený, tesniaci pás je zlomená, tesniaca páska je neúplná, a sú tu zjavné známky otvorenie.

2. Máme loď v mene zákazníkov, pre prepravné postupy. Prepravné poplatky sú na cestách. Pri dvíhaní, ak je poškodená, atď. môže byť zaručená nákladnej dopravy. Všeobecne sa odporúča, nie vopred.

Vzorky poplatok

Či už maloobchod, veľkoobchod, alebo aby darček zákazníkom neposkytujeme vzorky zadarmo, ak je to skutočne nevyhnutné na predaj na skutočnej maloobchodná cena o 20% vyšší, potvrdenie objednávky môžu byť vrátené vzorky rozdiel.

★ po-predajný servis

1. neakceptujeme vrátiť v zásade platí, že výrobok môže byť dohodnutá vzhľadom na východiskové problémy s kvalitou, ale náklady na prepravu musí byť hradí kupujúci, po obdržaní návrat produkt, ktorý sme vám budú zaslané spolu, keď sa zákazníkovi ďalší nákup, ktoré nie sú Schopné prijať ďalšieho doručenia spoločne, nákladná zákazníka! Musíme informovať našu spoločnosť o Wangwang služby zákazníkom pred odoslaním späť! !

2. Vzhľadom na špecifickosť hračka produkty, nemôže byť v porovnaní s domácimi spotrebičmi. Preto nechceme realizovať tri záruky politiky pre všetky hračky výrobky predávané našou firmou. Ak sú problémy spôsobené po použití, sme nebude niesť žiadnu zodpovednosť. Ak sme v rámci našich možností sme sa pomôcť vyriešiť tieto problémy, ale všetky náklady s tým spojené bude znášať samotnými zákazníkmi. Špeciálne výrobky musia byť riešené podľa príslušných dohoda medzi náš služby zákazníkom zamestnancov a zákazníkov.

3. Týchto podmienok, nemá nárok na vrátenie a výmena: vrátených produktov je poškodený alebo neúplný, balenie, nekompletné príslušenstvo výrobku alebo relevantné informácie, neautorizované opravy alebo modifikácie, neschopnosti používať alebo ukladať podľa bežné metódy, a tovar za po-predajný servis obdobie.

★ Disclaime

1. Všetky výrobky, ktoré predávame sú prísne kontrolovaná kvalita inšpektorov, aby sa zabezpečila kvalita výrobkov. Avšak, v dôsledku rôznych neistý faktory, naša továreň môže zaručiť len, že 97% - 98% produktov nemajú problémy po príchode, a 2% - 3% z nich sú oslobodené od zodpovednosti.

2. 本商行所发货物都是全新的,发货前我们会确保产品包装完好整洁,外箱坚固.但是产品在运输过程中,特别是一些长途的城市,有可能个别产品受运输损耗,(如个别受碰撞稍有划痕,如彩盒包装的个别彩盒稍有变形等.运输是由第三方物流公司完成,非我们所能控制,因运输原因导致的破损责任将不由我们承担.运输时间受天气,车辆安排,交通条件等诸多因素的影响,不作为退货的理由.

3. 我们的玩具物美价廉,物超所值哦,有的买家在收到货物后觉得做工有些毛糙,有瑕疵,不是好材料,和想象的不一样等等问题,但是这些均不属于质量问题,不管什么东西都没有十全十美,太挑剔的买家请见谅,购买的时候请考虑并看清楚,不明之处请咨询我们.

4. 所有尺寸都是手工测量,1 - 2CM误差为正常.所有图片都是实拍上传的,由于光线,显示器不同等原因,会存在一定色差,请多包涵.

本条款在客户决定订购我司的产品时自动生效,无需双方另行签字盖章.如果不同意以上各条款,请考虑清楚确定同意后再同我司订购产品.


 • Metóda balenia: Farba poľa.
 • Kategória.: Vojenské model
 • elektrické: Áno
 • Čiarový kód: No
 • Platné veku: Mládež (15-35 rokov)
 • Pohlavie: Unisex
 • Vekové Rozpätie: 12-15 Rokov
 • Materiálu.: Plasty / plastov
 • Materiál: Plastové
 • Názov Značky: SYSTECH
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcie: Blikajúce
 • Druh: Hračka zbrane príslušenstvo
 • Upozornenie: uchovávajte ju mimo dosahu ohňa
 • Certifikácia: 3C


Napísať recenziu

Súvisiace produkty