Štítky: yi, chladenie ps3, Nula, xiamoi akciu, fotoaparát, 5 os gimbal, xiaoyi lite, gopro, action cam, ZHIYUN, mi xiao.

€72.73
  • Skladom
  • m11944


Funkcie:

Integrovaný ovládací panel dizajn: Hladké 4 je navrhnutý s jazdca na jeho ovládací panel a spúšť tlačidlo na zadnej strane, ľahko rozpoznať a prepínať medzi rôznymi gimbal režimy. To môže znížiť potrebu na dotykovej obrazovke, a pomôcť používateľom ovládať ako stabilizátor a mobilné kamery priamo s hot-kľúčové tlačidlá. Má "Vertigo Shot" "POV Orbitálnej Shot" "Roll-uhol Time Lapse" tlačidlá.

Zameranie Pull & Zoom Schopnosť: môžete zobrazenie priblížiť alebo oddialiť, ako budete chcieť, aby sa zblízka shots.By stlačením kombinácie klávesov FN prepnúť tlačidlo, ručné koliesko je nakonfigurovaný do zameraním sťahovák, ktorý vám pomôže dosiahnuť vysoko-presné zameranie zmeny v reálnom čase, na vytvorenie tvorivej zábery.

PhoneGo Režim pre Okamžité Scény Prechodu: Hladké 4 môže reagovať na každý jemné pohyby bez omeškania, bez nutné sa obávať straty zábery.

Časový Odstup Expert: Hladké 4 môžu realizovať funkcie, ako Freestyle časový odstup, Timelapse, Motionlapse, Hyperlapse, Pomalého pohybu, zaznamenávanie života a zobrazenie umenie čas prietoku.

Objekt Sledovania: Hladké 4 môže vytvoriť hladké zábery a tiež sledovať objekty, vrátane ale nie obmedzený na ľudské tváre s oveľa vyššou presnosťou.

Dva-pásmový Nabíjanie pomocou Dlhšie Runtime: Hladké 4 môže bežať na 12 hodín v kuse. Indikátor nabitia batérie vám povie, koľko energie je vľavo. Stabilizátora môžu byť účtované prenosný zdroj energie a telefón môže byť účtované stabilizátor cez USB port na sklonu osi.

Silný Motor: výkon motora Hladkej 4 zvýšila veľkého rozsahu, čo je kompatibilné telefóny veľkých rozmerov. Medzitým, môže byť použitý spolu s mnohými doplnkami, ako sú LED svetlo a objektív fotoaparátu.

Špecifikácie:

Batérie

Prevádzka Napätie Štandardné: 7.4 v

Výstupné Napätie Štandardné: 5 v

Prevádzková Teplota: Max: 45 °C, Štandardný: 25 °C, Min: -10 °C

Batéria Runtime Štandardné: 12 h(Laboratórne Údaje)

Čas nabíjania Štandardné: 3 h

Stabilizátor

Tilt Mechanické Rozsah:240 °

Roll Mechanické Rozsah:240 °

Platné Zaťaženie:Max: 210g, Min: 75g

Balenie

Rozmery produktu(mm): 123*105*328 (W*D*H)

Produkt Čistá Hmotnosť(g): 547

Veľkosť balenia(mm): 374*157*70 mm (L*W*H)

Produkt Čistá Hmotnosť(g): 888

Package Vrátane:

1x Zhiyun Hladké 4 Gimbal

1x Typ-C, USB Kábel

1x Úložný Box

1x Statív

1x užívateľský Manuál


  • Číslo Modelu: Hladké 4
  • Materiál: Karbónová
  • Názov Značky: ZHIYUN
  • Package: Áno
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Napísať recenziu

Súvisiace produkty