Štítky: stupeň psa misa, elektronické psa zásobník vody, plynový zásobník vody, mačka vody loptu dávkovač, pes veľký zásobník vody, medveď psa misa, mačka dreva zásobník vody, 3 pes zásobník vody, x pes zásobník vody, pro psa misa.

€4.75 €5.86
  • Skladom
  • m12034


Odrážky:

1、Pet Fľaša na Vodu: pes fľaša na vodu s vstavaný filter, ktorý filtruje nečistoty a chlór a je dodávaný s deodorization a antioxidantov pre bezpečné vody kŕmenie.

2、Jednou rukou a jednoduché použitie: môžete otvoriť/zámok vody jednou rukou s jednoduchým tlačidlo, a krmív pre zvieratá ľahko. Stlačte tlačidlo zadajte vodou, uvoľnite tlačidlo na zablokovanie vody.

3、Dvojité protiprachová a nepriepustných funkcia: out-going pohár má protiprachová vekom a zapečatenú silikónové tesnenie vo vnútri pohára a zámok tlačidlo dizajn pomoc na zabezpečenie toho, aby nedošlo k úniku. Nemusíte sa starať o získanie cestovná taška mokré, zatiaľ čo drží pohár čisté a hygienické.

4、Potravín-trieda materiál: Vyrobené z potravín-triedy PC a ABS materiály, fľašu s vodou je bezolovnaté, BPA-free, bezpečné a odolné, ľahko demontovať a vyčistiť.

5、Vhodný pre mačky, psy, zajace a iné zvieratá; veľmi vhodná pre denné prechádzky, cestovanie, camping, turistiku, atď.

Funkcie:

1. Pet Fľaša na Vodu: pes fľaša na vodu s vstavaný filter, ktorý filtruje nečistoty a chlór a je dodávaný s deodorization a antioxidantov pre bezpečné vody kŕmenie.

2. Jednou rukou a jednoduché použitie: môžete otvoriť/zámok vody jednou rukou s jednoduchým tlačidlo, a krmív pre zvieratá ľahko. Stlačte tlačidlo zadajte vodou, uvoľnite tlačidlo na zablokovanie vody.

3. Dvojité protiprachová a nepriepustných funkcia: out-going pohár má protiprachová vekom a zapečatenú silikónové tesnenie vo vnútri pohára a zámok tlačidlo dizajn pomoc na zabezpečenie toho, aby nedošlo k úniku. Nemusíte sa starať o získanie cestovná taška mokré, zatiaľ čo drží pohár čisté a hygienické.

4. Potraviny-trieda materiál: Vyrobené z potravín-triedy PC a ABS materiály, fľašu s vodou je bezolovnaté, BPA-free, bezpečné a odolné, ľahko demontovať a vyčistiť.

5. Vhodné pre mačky, psy, zajace a iné zvieratá; veľmi vhodná pre denné prechádzky, cestovanie, camping, turistiku, atď.

Špecifikácia:

Meno: Pet Fľaša na Vodu s Filtrom

Farba: modrá, ružová, biela

Materiál: potravinársky PC+ABS

Veľkosť produktu: o 65*65*245mm/2.56*2.56*9.65 palec

Veľkosť balenia: cca 70*70*253 mm/2.76*2.76*9.96 palec

Kapacita: 330 ml

Hmotnosť: cca 200g

Maximálna teplota vody: 60℃

Funkcia: s filtrom pohyb + protiprachový kryt

Vhodné pre: mačky, psi, zajace a iné zvieratá

Balenie Zoznam:

Fľaša Na Vodu*1

Filter*1


  • LCD Displej: No
  • Zdroj Napájania: Iné
  • Max. Výstup: Iné
  • Materiál: Iné
  • Min Výstup: 50g
  • Napätie: Other
  • Objem: Iné
  • Je To Inteligentné Zariadenie: no


Napísať recenziu

Súvisiace produkty