Štítky: common rail čerpadla tester, ovul test, hiv test, skúmavky so starožitnosťami, rýchly test, hoden srd, tehotenský pás, gél pre hygienu, spermie test, protilátky test.

€2.75 €5.49
  • Skladom
  • m1232


Pôvod : Čína (Pevninská Časť)

Nemravný Obrázok : Nie

So Sexuálnym Podtextom : Nie

Materiál : Panna Celulózy

Typ Položky : Plodnosti Testy

Veľkosť : 10pcs/set

Číslo Modelu : Plodnosti Testy Pásy

Špecifikácia:

Položky:LH Ovulačný Test Pásy

Materiál: Panna Celulózy

Zoznam Balíkov:

10pcs LH Ovulačný Test Pásy

Poznámka:

POUŽITIE:

Neponárajte prúžok do moču so šípkou ukazujúcou smerom na moču. Vezmite pruh, po uplynutí 3 sekúnd a položiť pás byt na čisté, suché, nesavé plochy (ako ústa moču kontajner).

DÔLEŽITÉ:nedovoľte, aby sa moč úrovni prekročiť MAX(marker line), inak test nemusí fungovať správne.

Kompletné reakčný čas 3 minúty je potrebné a výsledok by sa mal objaviť do 3 minút. Nie prečítať výsledky po 5 minút.

Bezpečnostné OPATRENIA:

1. Tento kit je iba pre vonkajšie použitie. Nie prehltnúť.

2. Zrušiť po použití. Na testovací prúžok nie je pre opätovné použitie.

3. Nepoužívajte test kit za dátum vypršania platnosti.

4. Nepoužívajte súpravu, ak je vrecko je defektu alebo nie je dobre utesnený.

5. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ako Ho Používať?

[Krokov] návod Na použitie musí byť prečítajte si ich dôkladne pred skúškou, a testovacích prúžkov a vzorky moču by mali byť vrátené na izbovú teplotu (18 ° C - 30 ° C) pred použitím. 1. Odstrániť testovací prúžok z pôvodného balenia fólii a použiť ju hneď, ako je to možné v priebehu 1 hodiny. 2. Vložiť testovací prúžok do vzorky moču v smere šípky. Poznámka: moču úroveň by nemala presiahnuť označenie riadku testovací prúžok. 3. Po najmenej 3-10 sekúnd, vyberte ju a položte ho na čisté a rovný povrch, alebo si ho vziať von a udržať ho v moči pohár, kým výsledok je čítať. 4. Počkajte, kým fialová pásmom sa zobrazia, a výsledky testovania by sa mali čítať v rozpätí 3-5 minút. Po 10 minútach bolo rozhodnutie neplatné. [Výsledok rozsudku] Kladnej (+): Dve červené pásma objaví. Jeden je umiestnený v testovacej oblasti (T) a iné sa nachádza v kontrole kvality v priestore (C). A T linka je silnejší ako C line alebo C a T riadky sú tak hrubé. Záporné (-): Jedno alebo dve červené pásma objaví. Jedna je v testovacej oblasti (T) a druhý je v kvalite oblasti kontroly (C), ale T riadku je ľahší ako C súlade, alebo nie je T linky. Neplatné: nie je červená kapela na kontrolu kvality priestoru (C), čo znamená, že nesprávne fungovanie procesu alebo činidla pásy zhoršil. V tomto prípade pokyny je potrebné prečítať si znova a preskúšané s novými reagenčné prúžky. Ak problém pretrváva, prestaňte číslo šarže okamžite kontaktujte vášho miestneho dodávateľa. Poznámka: pás s nástrojmi reagenčné pásiky a testovací prúžok môže ukázať hĺbku farieb vzhľadom na množstvo LH v moči. Výsledkom je súdený podľa vyššie uvedených kritérií. [Citlivosť] minimálna zistiteľné množstvo tohto produktu je 10miu/ml. [Špecifickosť] Žiadne krížové reakcie s HTSH, HFSH, atď.


  • Množstvo: 10pcs
  • Názov Značky: QINGFANGLI
  • Položka Druh: Na Intímnu Hygienu


Napísať recenziu

Súvisiace produkty