Štítky: stratený vosk, cv spoločné zariadenia, cnc router, bar sťahovák, upínacie zariadenia, bho, bycycle fľaša na vodu, cnc machin, auto telo opravy svorka, bho olej.

€29.30 €48.04
  • Skladom
  • m12481


Informácie o produkte:

【 Názov výrobku] vyzýva: Automatické Sprue Sťahovák 16 20 25 mm Podávač CNC dve Pazúry Námestia Kolo Bar Sťahovák Clipper Back-Pull Extractor Sústruhy Nástroje na Kreslenie 【Typ] vyzýva:náradie Časti 【Materiál] vyzýva:Karbidu 【 Značkou] vyzýva:VINTA 【 Číslo Modelu] vyzýva:Kolo/Námestie 16 / 20 /25 【 Upínacie rozmedzí] vyzýva:1mm-40 cm 【 Materiál] vyzýva:kvalitné pružinové ocele Pazúry: pazúr je vytvorená z legovanej ocele, ktorá je pribrala a tvrdené, aby upevňovacej plochy väčšie, uzatváracou silou užšie a nosiť menej. Automatické zariadenia je navrhnutý ako jar teleskopická typ, ktorý môže nahradiť tradičné olej-tlak feeder. Ťahanie presnosť je veľmi vysoká a priemer tyče môžu byť upevnený pod 45.

Inštalácia Kroky: 1. Inštaláciu zariadenia na stroj nástroj. 2. Zarovnajte sťahovák centra bar centrum. 3 nastavenie: nastavenie zariadenia s vnútorný šesťhranný kľúč, otvorenie veľkosť je menšia o 1 mm ako bar. 4. Inštalácia dokončená, začať pracovať! Hlavné vlastnosti: Tento nástroj je vhodný pre spracovanie dlho bar materiál. To môže zlepšiť, automatizácie NC sústruhu bez časté nakladanie a vykladanie pracovníkov, realizovať kontinuálne otáčanie cyklus, výrazne zlepšiť efektívnosť výroby, zníženie práce intenzity pracovníkov, a uvedomiť si jednu osobu, ktorá je v prevádzke viac ako jeden nástroj, stroj. Tak dlho, ako stroj, nástroj je vybavený pneumatickým alebo hydraulickým skľučovadla, môže automaticky svorku. Inštalácia operácia je veľmi jednoduchá. V závislosti na veľkosti, materiálu, sťahovák môže byť upravená. Na takéto zariadenie môže byť nainštalovaný priamo na NC držiaka nástroja (hlavne pre námestie rukoväť série) alebo do otvoru držiaka nástroja. Otvorenie upnutie materiál môže byť upravená tak, 0,5-1,5 mm menšie ako vonkajší kruh upnutie materiálu. Je veľmi vhodný pre riadok fréza typu. Detaily produktu Poznámka: ak máte akékoľvek otázky,prosím fell zadarmo,kontaktujte nás, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol. naše kontaktné informácie: Web:www.sanyinghe.com Whatsapp/Wechat:+86-18182070161 Email:[email protected] / [email protected]


  • Názov Značky: VINTA
  • Druh: Elektrický Nástroj Časti
  • Upínacie rozmedzí: 1 mm-40 cm
  • Materiál: Kvalitné pružinové ocele
  • Číslo Modelu: Kolo/Námestie 20 / 25 / 32
  • Použitie: Komerčné Výroba


Napísať recenziu

Súvisiace produkty