Štítky: parný čistič, libra motora 16, motor model zostaviť, motor simulačný model, 4 zdvih mini motor auta, micro motora, mini motor spaľovací, toyan fs s100g 4 zdvih rc motora, diy vzduchu motora, diy stepper motor auta.

€21.98 €39.97
  • Skladom
  • m1268


Popis:

Stirling motory sú unikátne tepelné motory, pretože ich teoretická účinnosť je takmer rovná teoretická maximálna efektívnosť,Tzv Carnot cyklus efektívnosti.

Toto je externý spaľovací motor, v ktorom sa palivo sa spaľuje nepretržite,a piest sa presunie do rozširovania vzduchu (alebo hélium alebo vodík) ako médium,a expanzie plynu je ochladení v studenej komore,a cyklus sa opakuje.Len malá alkoholu na čítanie,môžete si ju rýchlo rotácie a silný výkon.

Ako externý spaľovacieho motora, aby sa zabránilo tradičné spaľovací motor výbuchu robiť prácu,aby sa dosiahla vysoká účinnosť,nízka hlučnosť,nízke znečistenie životného prostredia a nízke prevádzkové náklady.

Aerodynamika sú bohaté na znalosti z fyziky,jeden valcov spaľovacieho motora.Motor princíp je intuitívne,vzdelávacie hračky,učebné experimentálne zariadenia môžu efektívne pestovať detí veľký záujem o učenie sa môže byť tiež použitý pre vyu,viac intuitívne a ľahko pochopiteľný.

Motor modelu na horizontálnej polohy ručne prepnúť zotrvačník, aby zistili, či hladké,ak je tam silný zmysel sťahujúci,skontrolujte pripojenie prút je normálne,či valec olej a prach,a ak áno,prosím, používanie toaletného papiera a vymazať Nie hladké.Prepnúť zotrvačník, pocit tlaku vo valci telo je normálny jav,valca je zapečatený.

Špecifikácia:

Montované veľkosť: 16x8x9cm / 6.29x3.14x3.54inch

Materiál: Kov

Balenie Obsahuje:

1 Nastavte Horúci Vzduch Stirling Motor DIY Model Auta

Poznámka:

Prosím, dovoľte 1-3 mm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt,skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky.Ďakujeme!


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Stirling Motor
  • Materiál: Kov
  • Druh: Horúci vzduch Stirling motor model
  • Názov Značky: MagiDeal
  • Certifikácia: CE


Napísať recenziu

Súvisiace produkty