Štítky: symbian, symbian poznámka 5g, 432HZ, harfa lýra, drevená palička, crystal harfa, cel telefón 5g, juta prípade nástroja, cvnc, roztomilý harfa prípade, harfa hudba.

€326.06
  • Skladom
  • m12719


prepojenie je jeden kus, farba crystal, harfa s puzdrom.

to je ideálny ihrisku C D E F G A B C poznámka: v 432HZ alebo 440HZ. tam je 2piece crystal paličky a 1piece gumová palička hrať na harfu. niekedy harfa trubice je poškodený počas prepravy keď naše balenie je dosť silný. môžeme znovu odoslať rozbité trubice,potom budete potrebovať inštaláciu sami,môžeme poslať inštaláciu kroky na vás. je to veľmi jednoduché. prosím dopytový predávajúci o nákladnej ak ste z iných krajín, nákladná možno lacnejšie. 2. kus harfa nákladná železničná doprava je iba usa$30 ak si kúpite 2 ks harfa spolu. Do-Re-Mi crystal misky továreň je veľmi profesionálne v krištáľovo spev produkty. 1) sme schopní vyrobiť akýkoľvek tvar kryštálu spev produkty. kryštálovej misky, crystal spev rukoväť kanvice, crystal spev chalices misy. ladenie vidličky, pyramídy alebo Merkaba, crystal spev zvony, Crystal harfu a tak ďalej.......

2) môžeme tón, tuning, tak z oktáva 2. na 3. oktáva 4. oktáva na 5. oktáva do 6. oktávy. C C# D D# E F# G# A# B, C......sú všetky availabled. si môžete kúpiť jeden kus alebo niekoľko kusov alebo jeden súbor...... 3) Sme zaviedli veľmi rozšírené farba galvanizačných zariadení, teraz farieb je rôzne, môžu byť všetky farby, s jasnými alebo akékoľvek tmavé farby bez jasné. môžu byť jednej farby, alebo dva druhy farieb mix alebo viacerých farieb mix. môžete nám dať vaše detail žiadosť o farbu. 4), čo môžeme urobiť, všetky vytesané dizajn. môžeme vyrezávané vaše logo na každej produkty. 5) sme vybrali len expresné zásielky, je veľmi rýchly. okrem toho, že je to bezpečné. naše balenie je veľmi zvláštne, to je silný a uložiť vaše nákladné. môžeme vymeňte, ak je rozbité alebo stratené počas prepravy. 6)o vrátiť, tak uvedené pred kúpiť výrobky sú všetky ľahko rozbité, tak nemôžeme akceptovať, ak sa chcete vrátiť okrem toho môžete afforde dvakrát medzinárodnej prepravy. zašleme vám a odošlete späť k nám. navyše, musíte potvrdiť, že sú v bezpečí, nemôžeme náhradu, ak rozbité, keď sme dostali. tak si môže kúpiť, ak chcete. prosím, nenechajte si ju kúpiť, ak ste nie sú veľmi zaujímavé, alebo ak nie je známe, že dobre. Neváhajte, ak máte nejaký problém.


  • Tón Číslo: 8
  • Priemer (cm): 31-50 cm
  • farba: Farebné
  • Hudobné Poznámka: C D E F G A B C
  • Číslo Modelu: DRM0104
  • Názov Značky: chakrasenergy
  • Hmotnosť (kg): 11


Gumdrop150
2020-09-08
4/5
괜찮아요. 튀닝이 좀 필요한 듯
Shanny 14
2020-11-24
5/5
Magnificent instrument!

Napísať recenziu

Súvisiace produkty