Štítky: zlato tester, disperser homogenizer, odrazu kladivo cenník, dlaždice vody, matica krúžok, miestny ic tester, ultrazvukové homogenizer sonicator, zbraň malty, dievča šport, machy lišajníky.

€81.19
  • Skladom
  • m12754


HT-225B Malty Resiliometer Konkrétne Odrazu Tester Kladivo

Vlastnosť:

1Center prút je vyrobený z dovezeného materiálu, vysoká presnosť a trvanlivé odpor.

2The shell je vyrobené forme vysokej Hliníka alebo polymér materiál s cieľom dokonalú ochranu prístroja pred poškodením a rozšíriť pomocou život.

3Pointer je jazdec mimo štruktúry, jej trenie môže byť zostatok dobre a ľahké byť upravené tak, že sme sa môžete presvedčiť, že nástroj je presné. V porovnaní s inými dodávateľmi v odbore, výrobok je viac presnosť, dobrá kvalita a najlepšie ceny a dlhšie používanie život.

Parameter s:

1.Test rozsah: 10~60Mpa

2.Štandardné energiu nárazu: 2.207 J

3.Zdvih odrazu kladivo: 75mm

4.Trenie ukazovateľ jazdca: 0,5 N~0.8 N

5.Sfére polomeru odrazu pól SR: 25 mm±1 mm

6.Priemerné hodnoty odraznosti na oceľových nákova Rm: 80±2

7.Veľkosť: Φ54*278mm

Platba : Escrow je našim preferovaným spôsobom platby, akceptujeme aj rôzne platby, ako je to uvedené nižšie: Upozornenie : Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred nákupom. Zásielky: Prepravné bude usporiadané do 7 dní po zaplatení Všetkých tovar bude odoslaný na dodaciu adresu, ktorú ste jej poskytli. Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správny Friendly & Znalý Služby Zákazníkom Tím Náš priateľský a znalý zákazník služby tímy sú tu pre vás. Odpovedať na všetky otázky v priebehu 24 hodín. Ak si želáte kontaktovať Babyface Tím prosím pošlite nám správu prostredníctvom Ali správy systému. Krmivo späť

1)Vaša spokojnosť je naša snaha,takže ak tam je niečo, aby ste nespokojní,(vrátane našich produktov a služieb,alebo niečo iné),prosím, kontaktujte nás pre vás slúžiť opäť predtým, než si dať príkaz, aby spor, budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás. 2) Ak ste spokojní s našimi položky a našich služieb, prosím zanechať Postive spätnú Väzbu (5 hviezdičiek ) pre nás je veľmi dôležité pre nás, aby sme vám ponúkli naše najlepšie služby nabudúce.


  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie
  • Názov Značky: breakout
  • Moc: /
  • Použitie: Cement Testovanie Stroj
  • Číslo Modelu: /


Napísať recenziu

Súvisiace produkty