Štítky: muži čase vody, láska v angličtine, oheň maska pre, štýlový handričkou masky, likvidujte maska, oheň útočník, deka požiaru, oheň plynová maska, Maximálny tlak, oheň sila maska.

€16.50 €24.26
  • Skladom
  • m13009


Názov lieku : 6 0 Minút požiarne núdzové Uniknúť maska

Materiál: Hliníková fólia kryt + filter uhlíkom

Množstvo: 1PCS maska / balík

Balenie Špeciálne Pokyny: maska je zabalený v plnej angličtine, aby sa zabezpečilo, že väčšina zákazníkov môžete prečítať a použiť túto masku, ktorá je veľmi ľahko čítať.

Certifikácia výrobkov: Čínska Vláda ertified

Technický Popis: 6 0 Minút Oheň Masku a 4 0 rozdiel medzi minútu oheň masku a filter vzorec Aktivovaný Uhlík Uhlík Zloženie v 9 0% Vyššie, rozšírené funkcie aktivovaného uhlíka adsorpčné je zlepšiť. Rafinované odstránili anorganického uhlíka časť aktívne uhlie. Aktivovaný uhlík má vyššiu čistotu a využiť čas zvyšuje bez zmeny hmotnosti.

Parametre výrobku:

Antivírusový čas: 6 0 minút filter: Oxidu uhoľnatého, dymu, atď.

Dym filter účinnosť: 99% vyššie uvedené Funkcie: Anti-virus, oheň a radiačná ochrana

Vdýchnutie odpor: menej ako 800Pa Expiratory odpor: Menej ako 300Pa

Antivírusový čas je väčší ako 6 0 Minút, s rôznymi práv, ako sú anti-virus, požiarnej prevencie, tepla radiačnej ochrany, dym prevencie, atď.;

Účinnú ochranu proti oxidu uhoľnatého ( CO ), kyanovodík ( HCN ), toxický dym, respirátor má špeciálne farmaceutické zložky, môže byť tiež použitý pre komplexné , atď.;

Rozhodné miesto:

Keď tam sú požiaru, úrazu, rodiny s deťmi, hotely, hotely, nákupné centrá, školy, vládne jednotky, kancelárske budovy, domy, firmy, zábavných podnikov a domy, osobné ochranné prostriedky ochrana dýchacích ciest zariadenia sú potrebné.

Zvláštna poznámka: oheň oheň masky sa používajú iba pri požiaru uniknúť! Vákuové balenie! Neodporúča ako denný plynové masky! Avšak, to môže tiež byť použitý ako všeobecné plynové masky.


  • Číslo Modelu: 60-minútovú oheň maska
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Použitie: Požiarna Bezpečnosť


Asemasanbekova
2020-10-23
5/5
Shipping fast. Shelf life 3 years. Send already with the year passed. Stock 2 years.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty