Štítky: odrezať stroj prepnúť, benjamin, súprava magic, dvd magický trik, street hračka, ryby magic, trik, paluba prepínač, jfk tričko, magic professional.

€4.80 €5.64
 • Skladom
 • m13054


Minivan-bratislava.sk adresu M8 Magic Obchod:(Minivan-bratislava.sk/store/2337039 )Vážení nových a starých zákazníkov, všetky naše produkty sú skladom a môže byť odoslaný, akonáhle je to možné.Neváhajte kúpiť.Mám viac ako 30 000 výrobkov.Sme len ukázalo, že niektoré výrobky.Ak nemôžete nájsť produkt, ktorý potrebujete,Prosím, napíšte mi a ja vám pomôžem.Za lepšie ceny a služby,venujte Prosím pozornosť na moje obchod, ďakujem.

Minulosti Polnoci (3 DVD Set) pomocou Benjamin Gróf

pre Disk 1

pre Disk 2

pre Disk 3

Alakazam je hrdý na vydanie debutového materiál jeden z najlepších podzemné karty kúzelníci vo svete: Benjamin Gróf. Pre roky, Ben bol jeden z Európy top profesionálnych účinkujúcich a inovatívne tvorcovia. Ako mnoho z týchto pokojnej úspešní, má skôr vyhnúť, kúzelníci, dohovorov a všetky pokusy dostať ho zdieľať jeho pôvodného materiálu. Až teraz...

Nemôžeme povedať, ako sa im podarilo to, ale budete mať veľmi radi, že si! Tento nový DVD set obsahuje tri zväzky prekvapujúce, pôvodný materiál, ktorý určite nájdete svoju cestu do repertoáre z fanúšikov a odborníkov podobne.

Disk Jeden funkcie Ben nápadité handlings pre niekoľko karty magic je klasické zápletky. Potrebujeme nové verzie Kolektory, Hofzinser je Esá a Triumf? My, keď sú to úchvatné! Rovnako ako tieto fantastické nové prístupy k tradičným pozemky, tento disk obsahuje aj mnohé originálne ozdoby a sleights, ako aj všetky práce na Ben "Stroke Zmien", ktorý vyzerá ako trik-fotografie, aj keď ste vedeli, ako je to hotovo. Najlepšie zo všetkého je, to neuveriteľné zmeniť, podobne ako takmer všetky materiály na tomto disku, je jednoducho mimo dosahu akýchkoľvek prechodných karty handler.

Disk Dve sa zameriava na hazardných hier a kartu tabuľka materiálu. Ako pravda študent umenia, Ben bol rafinácie a postupujúcej kartu tabuľka artifice na mnoho rokov. Na finessed handlings a metodický pokrok, ktorý preukáže, a učí na tento disk sa skladá niektoré z najdôležitejších príspevkov na túto vetvu karty magic nový hlas pre mnoho rokov. Fanúšikovia 'skutočný práce" poteší Ben rozhodnutie, zdieľať tieto cenené techniky.

Disk Troch obsahuje množstvo Ben duševné karty magic, štýl, ktorý uprednostňuje vykonať v týchto dňoch. Existuje niekoľko fantastické a úplne praktické handlings pre Think-A-Karty, ako aj verzie Duševné Poker a Brainwave, že prestávka úplne novú zem. Nemožné Miestach a Myslel Karty Do Vrecka handlings, ktoré oklamať úplne každý zabezpečiť, že jediný problém budete mať s Ben je materiál, ktorý triky, aby ste sa o svoj výkon!

Obsah balenia:

Disk 1 - Komerčné

Kolektory Som

Kolektory II

Otvorte Triumf

Ace Montáž

Odtiene Hofzinser

Proroctvo Shift

Mäkké Šíriť Výroby

Zdvih Zmeniť

Pop Cez Pohyb

Voľné Dvojité Výťah

Zjednodušené Ovládanie

Bočné Faro False Shuffle

Chrisbuckgreenhoff a Sybil Zobraziť

Kolyvargin

Aston

Celý Oblek Výroby

Disk 2 - Hazardné Hry

Karta Control/Výroba Postupnosť

Psychologické Shuffle

Rozbité Thompson Rez

Uprostred Karty Spin-Out

Slepý Rez Technika

4D Objav

Pluckley

Zasiať do Výstupku

Člna Harmónie

Domový Poriadok

Dno Riešenie

Sivá Shuffle

Erdnase Productions

Jednej Strane Smeny

Rozpor Prepínač

Palming Techniky

Disk 3 - Psychologické

Ramjollock

Pseudo Brainwave

Duševné Plavby

Myslel Kartou vo Vrecku

Ukážky Techniky

Lookaway Pohľad

SAS

Intuitívne Som Poker

Intuitívne Poker II

Dve Karty Transpo

Bonus Účinok

Hrať Kurzy

Disk 1 Beží Čas Cca 1 hod 16min

Disk 2 Beží Čas Cca 1 hod 33min

Disk 3 Beží Čas Cca 1 hod 17min


 • Pohlavie: Unisex
 • Číslo Modelu: 058
 • Je Návod Súčasťou: Áno
 • Veľkosť: One Size
 • Vekové Rozpätie: Grownups
 • Materiál: Iné
 • Druh: Pestrá Prop
 • Výkon Formulár: Close-up Magic
 • Upozornenie: žiadne triky zahrnuté
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Funkcie: Etapa


Napísať recenziu

Súvisiace produkty