Štítky: apc sc, vlákno pigtail 12, kabelka, apc upc, vetrovka zimná ženy, plášť kábla rezačka, bunda usa, mah, optické pigtail, kožená bunda reaper.

€18.53
  • Skladom
  • m13077


Doprava zadarmo 50pcs/Taška SC/UPC Jednom Režime G652D OS2 0,9 mm LSZH Bunda Z Optických Vlákien 1 M/1,5 M/2 M

Popis výrobku:

A vrkôčiky možno rozdeliť na tri rozhodujúce zložky, konektor, kábel a výrobného procesu. Tieto tri oblasti prispievajú k výkonu patch kábel, ale predovšetkým výrobný proces je ten, ktorý určuje výkon zhromaždenia.

Funkcie:

Nízke vloženie straty a vysokú návratnosť strata

Patch kábel je možné upraviť podľa želania zákazníka špecifické požiadavky

Prísne testovanie kvality: IL a RL 100% test.

Všetky materiály spĺňajú RoHS normy.

Aplikácia:

Rady odf optickej prenosovej sústavy

Pripojenie optických prenosových zariadení

Telekomunikačné siete, Počítačové siete CATV Vysoko kvalitné grafické prepravnej siete Vysokej rýchlosti prenosu dát v sieti O nás: Shenzhen Skylynn Komunikácie Limimted je jednotkou v providingGCS (Všeobecné Kabelážny Systém), ako asfiber optických výrobkov a LAN Kabelážny systém produktov, technické znalosti a integrované služby na komunikáciu a telekomunikačných sietí priemysle od roku 2007. Sme návrh, výrobu a inštaláciu takéto produkty, aby komunikácia poskytovateľov potrebné zabezpečiť vysokú rýchlosť hlasu, videa a dátových služieb pre svojich zákazníkov.Naše bohaté skúsenosti v oboch design a aplikácie, prekračuje všetky trhy, z Telco, Širokopásmové pripojenie a Bezdrôtové pripojenie na Elektrický Nástroj, OEM, Podnikanie a Súkromné Siete.Takmer 10 rokov skúseností v masívnej výroby optických spojoch zabezpečiť spoľahlivé stabilities svoju vysokú kvalitu a vynikajúce výkony jeho produktov. Získa dobrú povesť všetky tieto rokov od zákazníkov okolo zeme pre jeho krátka doba, rýchle dodanie a včasné po-služby. Náš workshop: Naše hlavné produkty: FAQ:


  • Názov Značky: SKYLYNN
  • Prevádzková teplota: -40 až +80℃
  • Bunda Materiál: LSZH
  • Vlákna Typu: G652D
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Vkladanie strata: ≤0.3 db
  • Aplikácia: ftth
  • Strata Návratu: ≥60dB
  • Certifikácia: ROHS
  • Číslo Modelu: SX 0,9 MM
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Priemer Kábla: 0,9 mm
  • Položka Dĺžka: 1m


Napísať recenziu

Súvisiace produkty