Štítky: kreatívne pohár nordic štýl, vaňa zrkadlá zväčšovacie zrkadlo kúpeľňa, zub pohár nordic štýl, make-up zrkadlo v kúpeľni, kozmetické zrkadlo v kúpeli, koberec nordic štýl, ozdobte kúpeľňa zrkadlo, 3ce ruky zrkadlo, kúpeľňa zrkadlo nepremokavé, poháre nordic štýl.

€9.81 €14.02
 • Skladom
 • m1315


Informácie O Produkte:

●Technické Detaily

●Položka Hmotnosť: 0.5-1.2 KG

●Rozmery produktu: Ako obrázky

●Položka Číslo Modelu: RR - CHB1-LS

●Farba: Zlatá

●Materiál: Kov A Sklo

●Nie sú zahrnuté sviečky

Dodacia lehota

Vo všeobecnosti,parcela bude doručenie na vašu adresu v rámci 15-35 dní,ale možno trochu meškanie vzhľadom na festival dni, alebo veľká podpora dní, ako 11.11,Pls pochopiť.

Doprava politiky uistite sa, že poskytnete správne dodaciu adresu a tel. Všetky tovar bude odoslaný na dodaciu adresu, ktorú ste jej poskytli. Prosím, vyberte si jednu z prepravných služieb, ktoré chcete.

Vrátenie peňazí Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní ,môžete ho vrátiť vec na nás je originál condiion na vrátenie peňazí alebo výmenu. Pred odoslaním nám späť položka,prosím, kontaktujte nás pre podrobnejšie vrátiť & exchange pokyn. Vrátime vám všetky svoje peniaze, s výnimkou prepravných a manipulačných poplatkov po prijatí vášho vrátenie tovaru. Spätnú väzbu Nám dať 5 hviezd spätnú väzbu pre všetkých našich zákazníkov, akonáhle sa dostanete položky. Ak je nejaký problém, prosím, kontaktujte nás, budeme bezodkladne riešiť tento problém, dajte nám šancu, aby vám poskytli lepšie projektu a cenovej znova. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ * Veľké veľkoobchodné objednávky je prijateľné a cena je dohodou, prosím, kontaktujte nás pre podrobnosti * 100% kvalitná! Najnižšia Cena! Vitajte na Maloobchodný a Veľkoobchodný predaj! Upozornenie: ODPORÚČAME INŠTALÁCIU LICENCOVANÝM ELEKTRIKÁRA. Tento prípravok bol hodnotený až (1) 40-watt maximálny Typ svetelného zdroja (nie je súčasťou). UPOZORNENIA: 1. Pre bezpečné a bezpečnú inštaláciu, uistite sa, že elektrické pole, na ktoré sa toto

zariadenie sa montuje je správne pripojený k štrukturálnych členských budovy.

2. Všetky vodiče sú pripojené. Pri vybaľovaní, dávajte pozor, aby vytiahnuť káble ako zlé

spojenie môže viesť.

3. Nepripájajte elektriny, kým sa vaše zariadenie je plne zmontované.

4. Na zníženie rizika požiaru, zásahu elektrickým prúdom alebo zranenia osôb,

vždy vypnite a odpojte zariadenie a nechajte ho vychladnúť pred výmenou žiarovky.

5. Nedotýkajte sa žiarovky, keď zariadenie je zapnuté a pozrieť priamo na osvetlenej žiarovkou. Udržať horľavé

materiály preč z rozsvietenej žiarovky.


 • Použitie: Domáce Dekorácie
 • Kovové Typ: Žehlička
 • Je sviečky zahrnuté, alebo nie: NIE je Súčasťou
 • Funkcia: Zodpovedajúce Pohár Sviečka
 • ručné: Áno
 • Číslo Modelu: YY-CHB1-LS
 • Zodpovedajúce Sviečka: Malé Tealight
 • Druh: Čaj Svetlo Držiteľ
 • Materiál: Kov
 • Štýl: Moderné


Napísať recenziu

Súvisiace produkty