Štítky: pre huawei doska, huawei mate 8 displej nahradiť, huawei mate 9 pro lcd displej, lg logika, huawei mate 8 panel, huawei lcd displej, huawei vie l29, lcd mate 8, huawei mate 8 doska, huawei mate doska.

€6.73 €7.08
 • Skladom
 • m400


Dotykový Panel Pre Huawei Mate 8 Mate8 NXT-L29 NXT-L09 NXT-AL10 NXT-TL00 Dotykový Displej Digitalizátorom. Sklo Senzor Dotykový displej S FPC Flex Kábel

Veľkoobchod : 10pcs/Set viac ako 30% zľavu, ako jeden nákup,Podpora zmiešané farby nákup.

Kliknite na obrázok nižšie :

☞☞☞☞☞☞Upozornenie : Pls vyskúšať, ako si nainštalovať ho na vašom telefóne,alebo nebudeme akceptovať akýkoľvek spor, po.

Po tom, ako dostanete položky,mali by ste radšej neinštalujte pred testom,môžete odkaz na základnej doske a test prvý, uistite sa, že to funguje perfektne. ak nie ste dobrý v výmena LCD,odporúčame vám vyhľadať odbornú údržbu osoba, vymeňte ho.

Upozornenie:

1.Máme len jednu sadu nástrojov pre všetky balíky. Ak ste si zakúpili viacero obrazoviek a je potrebné mať viac súpravy nástrojov, poznačte si prosím v objednávke alebo nám pošlite e-mail. Nástroje sú najviac rovnaký ako počet obrazoviek. 2.Ak to cann nemôže byť použitý po tom, ako dostanete a testované na obrazovke,alebo ak máte akékoľvek problémy, prosím,nebojte sa, môžete nám okamžite namiesto dovolenky negatívna spätná väzba alebo otvorený spor,dáme vám o spokojní riešenie HADOV. 3.Môžete povedať s nami, alebo zanechať odkaz na objednávke, ak máte akékoľvek iné potreby,zašleme ako rovnaký, ak máme sľúbil, že na vás.

Nižšie uvedené Podmienky Sú V Záručnej:(potreba video a foto dôkaz)

(1).keď dostanete balík a balík bol poškodený.nechcem podpísať balíka. (2).Zistíte, že položka je poškodený, keď ste openning zásielky.zobraziť späť na lcd,máme logo na zadnej strane. (3).Zistíte, že položka nie je práca, keď ste testovanie,a ste nemali inštalovať. (4).Vás dostať zlé farby alebo modely. (5).Ste nedostali položky.

Nižšie Uvedené Podmienky Nie Sú V Záručnej:

(1).Ste si otestovať položky predtým, ako ho nainštalovať. (2).Č-práca alebo poškodený z dôvodu nesprávnej inštalácie. (3).Máte použiť položky. (4).Ste nedostali balík, pretože ste zanechali nesprávnu adresu alebo telefónne číslo.

(5).Produkt vyššia záručná doba---3 Mesiacov. Produkty poškodené v dôsledku ľudských dôvodov nie sú kryté zárukou.

Balenie Obsahuje:

1pcs * Dotykový Panel Obrazovky Digitalizátorom..

Priateľské Pripomienka:

1.Prosím, dovoľte malé farebné variácie pre rôzne nastavenie zobrazenia. 2.Skontrolujte prosím váš model telefónu opatrne, aby sa zabránilo nákup chyby.

3.Máme len jednu sadu nástrojov pre všetky balíky. Ak ste si zakúpili viacero obrazoviek a je potrebné mať viac súpravy nástrojov, poznačte si prosím v objednávke alebo nám pošlite e-mail. Nástroje sú najviac rovnaký ako počet obrazoviek.

Vďaka za váš nákup,s pozdravom.


 • Kontrola Kvality : Testované aj pred doprava
 • Vhodné Pre: Pre Huawei Mate 8 NXT-L29 NXT-L09 NXT-AL10 NXT-TL00
 • Model výrobku: Ponúkame všetky druhy náhradné diely pre mobilné telefón
 • farba: Black / White / Gold
 • manipulácia čas: Loď sa v rámci 24.
 • Kompatibilné Značky: Huawei
 • Druh: Dotykový Displej Digitalizátorom. Panel
 • Po službe: Po jednom, po-servis
 • Názov Značky: OTOZISON
 • Číslo Modelu: NXT-L29 NXT-L09 NXT-AL10 NXT-TL00
 • Displej: ≥5"


Napísať recenziu

Súvisiace produkty