Štítky: prenosné monitorovanie spo2, lektorom, malé cad software, contec usb spo2, apnoe monitor, , oximeter professional, wtf, oximet, pulz oxiometer, monitorovanie spanie.

€128.47 €162.62
  • Skladom
  • m510


VÝROBA: CONTEC MEDICAL SYSTEMS CO.,LTD

Číslo modelu: Pacient Monitor-Spánkového Apnoe Obrazovke Meter-RS01

RS01

Pokyny RS01 zariadenie sa použije na trpí s takýmito chorobami ako OSAHS(obštrukčné spánkové apnoe-hypopnoe syndróm), CHOCHP(chronické obštrukčné pľúcne choroby) a cievnych chorôb, ako aj pre osoby nad 60 rokov .To môže byť použitý v nemocnici, alebo doma.

Hlavné Funkcie 1.8" OLED displej Pohodlné ovládanie Zápästie-dizajn,malé a ľahké Viacerých funkcií v jednom zariadení,poskytujúcich ďalšie dôležité informácie SpO 2 a srdcovej frekvencie(ďalej len "PR") displeji hodnota Impulzu zvuk a indikátor bar Pulz a nos prietok priebeh zobraziť tieto upozornenia, pretože nízka spotreba, prst sa a prekročení limitov možno nastaviť stupeň na obrazovku späť, svetlo je nastaviteľné hodiny Reálneho času-Automatické zapnutie/vypnutie Multi-prípad nahrávať plynulé 20 hodín záznamu údajov Odovzdávanie Údajov cez USB port, Výkonný PC softvéru analýzy

Výkonnostné parametre

(1) Nos prietok vzduchu merania:

Rozsah merania:0rpm~40rpm

Rozlíšenie:1rpm

Presnosť:±2rpm

(2) SpO 2 merania:

Rozsah merania:0%~100%

Rozlíšenie:1%

Presnosť: 70%~100% ,±2% ;

(3) meranie srdcovej frekvencie:

Rozsah merania:30bpm~250bpm

Rozlíšenie:1bpm

Presnosť: ±2 bpm a ±2%(väčší výber)

(4) Meranie Výkonu v Slabé Plnenie Stav

SpO 2 a srdcovej frekvencie môžu byť zobrazené správne, keď pulz-plniaci pomer je 0,4%. SpO 2 chyba je ±4%, srdcovej frekvencie chyba je ±2 bpm alebo ±2% (väčší výber).

(5) Odolnosť voči okolité svetlo:

Odchýlka medzi hodnota nameraná v stave chemických svetlo alebo vnútorné prírodné svetlo, a že z tmavej komore je menej ako ±1%.

Špecifikácia

Napájanie : JEDEN 3,7 V Lítiová Batéria

Displej : 1.8" farebný OLED

Rozmer:69mm(L)× 50 mm(Š)×17,3 mm (H)


  • Číslo Modelu: RS01
  • Položka Druh: Krvný Tlak
  • Názov Značky: Contec
  • Pôvod: Čína (Pevninská Časť)
  • Aplikácia: Prst


Napísať recenziu

Súvisiace produkty