Štítky: Huawei Mate 30 Pro, huawei p30 pro, 3d, Samsung, Sklo, sklo mocolo, NILLKIN, 5 poznámka redmi, sklo telefón, j710.

€3.13
  • Skladom
  • m567


Ochranné sklo

Hlavným účelom ochranné okuliare pre obrazovku je schopnosť chrániť displej telefónu pred nárazom. Keď padá, vplyv na samotný trvá presne ochranné sklo, vzhľadom na jeho silu. Keď vplyv je silný, ochranné sklo rozbije a praskliny. Ďalej si budete musieť len kúpiť nové ochranné sklo, ktoré je relatívne lacné príslušenstvo. A, samozrejme, ochranné sklo spoľahlivo chráni displej sám pred poškriabaním. Nezabudnite, že obrazovke všetky smartphone je jednou z najdrahších častí zariadenia, a preto sa ich cena môže dosiahnuť niekoľko tisíc rubľov, až 40% gadget cenu, nie vrátane nákladov na opravu. Samozrejme, s niektorými padá, nie len ochranné sklo rozbité, ale aj na obrazovke sám smartphone, avšak ochranné sklo minimalizuje tieto riziká.

Ako nastaviť

Ochranné okuliare sú vložené ako aj filmy: displeji prístroja je dôkladne vyutierať z tlače, protiprachová, odmastený, sklo je v držbe prst vankúšiky na bokoch, ochranný film je odstránený zo skla a je prilepený na obrazovke. Keď sa prilepili, sklo potrebné, aby hladko bez dotyku prstov na lepiacej strane, sa snaží vypočítať rovnaké indentures pozdĺž okraja obrazovky, držať sa postupne zhora nadol alebo zdola nahor, mimochodom, jemne stlačíte je na displeji, aby sa zabránilo dostať bubliny vzduchu. Stlačte a hladké môže byť špeciálne bezprašnou obrúsok alebo len prstom.


  • Použitie: mobilný telefón
  • Edge-to-edge Pokrytie: Áno
  • Druh: Predné Film
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Briandemarco55
2020-12-31
5/5
Great glass. Completely fits the screen and has bends around the perimeter, for full fit. To the Moscow region in a week with a small. Ordered with the shipment from the Russian Federation.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty