Štítky: šedá úst kolík, veľké bradavky svorky, bdsm hračky, gag, strapon, úst kolík kožený postroj, bdsm ženy, cbt bdsm kovov, kolík do úst, gag, modrá zdravotné obmedzenia.

€4.94 €5.95
  • Skladom
  • m568


Vážený Zákazník

Všetky SMLOVE Bdsm Sex Hračky sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von. Trváme na tom, na ktorej vám Vysoko Kvalitný produkt a najlepší zákaznícky servis. Objednať teraz s dôverou!

Funkcie

Položky: Úst Kolík Farba: Čierna Materiál: Neškodné, Kože, Kovov Čistá Hmotnosť: Cca 120 g

Balík obsahuje

1*Úst Kolík

O Package Ochrana Osobných Údajov

S cieľom chrániť vaše súkromie, budeme pack balíka diskrétne. Č. NÁZOV PRODUKTU na svoj balíček! Zaručujeme, pošlite svoje produkty v bezpečnom stave.

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás. Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

O Zásielke

Budeme posielať objednávky v lehote 3-5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak nechcete dostávať poradie v predpokladanom čase, prosím, kontaktujte nás.

O Spätnú Väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!


  • Názov Značky: Vieruodis
  • Nemravný Obrázok: No
  • Položka Druh: Hry Pre Dospelých
  • So Sexuálnym Podtextom: No


Napísať recenziu

Súvisiace produkty