Štítky: nastaviť sprcha, župan sprcha, réžia daždi, bristan sprchové, termostatické zmiešavacie, mixér termostat, externé sprchové, termostatické zmiešavacie, topánky sprcha, sprcha termostat, kohútik sprcha, termostat mix ventil.

€29.50 €43.39
  • Skladom
  • m615


ligent regulácia Teploty-v Porovnaní s riadnym sprcha ťuknite na položku, Náš termostatické vane pulte, môže automaticky vyváženie studenej a teplej vody tlak na udržiavanie teploty vody stabilné v rýchly čas, čo eliminuje potrebu manuálneho nastavenia.

Bezpečné a Pohodlné, Odvod vody teplotný rozsah: 20-50°C,Bezpečnostné tlačidlo teplota: 38°C. Takže si môžete vychutnať komfortné sprchou v chladnom zimnom období,nemusíte sa obávať náhlej studenej alebo teplej vody.

Jednoduchá Inštalácia-Veľkosť pripojenie: G 1/2 palca,Veľkosť výstup:G 1/2", vhodný pre vašu kúpeľňu. vľavo je voda, nariadenia a správne ovládanie teploty.Takže stačí pripojenie potrubí studenej vody právo a teplej vody potrubie naľavo.Vzdialenosť medzi prívode teplej vody a studenej vody je: 150 mm.

Tento sprchové, Termostatické zmiešavacie ventilu je vyrobené z odolného pevné brass. Aby sme mohli zaručuje kvalitu a dlhú životnosť. A to je chrome skončil.Na kohútik môže odoláva lesk a korózii od každodenné použitie.

Ak nastavíte teplotu, termostatické zvukového pultu do zásuvky úpravou podiel teplej a studenej vody, tekutého teplota je vždy konštantná, vo veľmi krátkej dobe bude automaticky vyváženie studenej a teplej vody tlak na udržiavanie teploty vody stabilné, čo eliminuje potrebu manuálneho nastavenia. Úspora vody, pohodlné a bezpečné.

Táto prémia kvality sprcha ventil kontroluje excelentnosti v súčasti a vybudovať kvalitné, dobrý dizajn, jednoduchá inštalácia a údržba. Obsahuje premium bezpečnostnými prvkami a je navrhnutý tak, aby efektívne pracovať pri vysokej vode tlaky.

Odporúčaný tlak: 0.1 MPa Do 0,5 MPa/prívod Studenej vody teplota: 5-29 °C

Ohrev teplej vody teplota: 55-85 °C

Pracovné Požiadavky:Pre tento sprchovací efektívne pôsobiť vody systém bude musieť vyrobiť najmenej 0,5 bar tlak, hoci odporúčame 1.0 bar pre najlepší výkon.

veľkosť:280mm dlho a 95 mm široký

Materiál:meď

farba:Strieborná

Obsah Balenia:

1 * Termostatické sprchové mixér ventil

2 * Zakrivené nohy

2 * Dekoratívny kryt

2 * Tesnenie

1 * návod na použitie

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.


  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: Termostatické sprchové mixér ventil
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Iné
  • Povrchová Úprava: ŽIADNE


Pedroagrela2
2021-01-29
5/5
good product

Napísať recenziu

Súvisiace produkty