Štítky: led rf, smart home, diaľkové ovládanie univerzálny tv, anker soundcore slobody 2 pro prípade, ovládanie infračervené, domov siri, infračervené oko, andoer statív, alexa, ir diaľkové ovládanie wifi.

€12.25 €16.34
 • Skladom
 • m650


Vlastnosti Produktu:

S týmto Univerzálne IR Diaľkové Ovládanie, môžete používať svoj mobilný telefón na ovládanie domácich spotrebičov, ako sú STB(Set-Top-Box), TV Box, TV, klimatizáciu, Ventilátor, DVD, atď. Kompatibilný s väčšinou značiek na trhu, pre podrobnosti nájdete na podporované značky zoznamu v Aplikácii. Okrem toho má vzdelávania funkciu, umožňuje kopírovať kľúčové funkcie pôvodného diaľkového ovládača Aplikácie(Prispôsobenie tlačidiel v Tuya Smart App). Poznámka: Nie je kompatibilný s domácimi spotrebičmi, ktoré používajú RF alebo bluetooth diaľkové ovládanie. ※ Masívne IR Kód Podpora Databázy 4000+ značiek, 50000+ IR Kód na cloud, podporované zariadenia knižnica je neustále aktualizovaný podľa typu cloud. ※ Aplikáciu Diaľkové Ovládanie Diaľkové Ovládanie vaše domáce spotrebiče pomocou "Tuya Smart" Aplikáciu do vášho mobilného telefónu, nech ste kdekoľvek. Príklad: zapnutie domov/C v predstihu, sa teší na príjemnú teplotu, akonáhle sa dostanete domov. ※ Ovládanie telefónu hlasom pripojenie Inteligentných reproduktor, ako je Amazon Echo, Domovská stránka Google, budete môcť ovládanie hlasom vaše domáce spotrebiče. Napríklad: Alexa, zapnite TV; OK Google, nastaviť klimatizácia teplote do 25 stupňov. ※ Scenár a Automatizácia v App scenár pozostáva z 1 alebo viacerých činností. Vytvorením "Scenár", môžete ovládať viacero zariadení jediným ťuknutím; pridaním "Automatizácia" a prepájanie pc s inými smart home zariadenia, Wi-Fi remote control je schopný vykonávať činnosti automaticky podľa podmienok, ako stav zariadenia, počasie a čas. ※ Časovač a Automatické Spustenie Podľa vašich životných návykov, nastaviť časové spínače pre vaše domáce spotrebiče, ako je napríklad zapnutie/vypnutie klimatizácie v pravidelných intervaloch. ※ DIY Prispôsobenie tlačidiel v Tuya Smart App ak vaše domáce spotrebiče značky nie je v zozname, alebo nie sú podporované. ※ Tretích Strán Regulácia: Diel s Amazon Alexa, Google Asistent Siri(iOS 12.0 alebo neskôr), Tmall Džin, Tecent Xiaowei, DingDong, Rokid, DuerOS, atď. * Priateľský Pripomienka: nefunguje s IFTTT.

Produkt Parameter:

* Názov produktu: Univerzálne IR Diaľkové Ovládanie * Číslo Modelu: CS-IRC-1 * Vstup: DC 5V/1A(Micro USB) * Pohotovostnom režime Spotreba Energie:

Obsah Balenia:

Univerzálne IR Diaľkové Ovládanie x1 USB Kábel x1 Používateľská Príručka x1 Skrutky Auta x1

Všetko v Jednom Inteligentné Diaľkové Ovládanie

S týmto Univerzálne IR Diaľkové Ovládanie, môžete používať svoj mobilný telefón na ovládanie domácich spotrebičov, ako sú STB(Set-Top-Box), TV Box, TV, klimatizáciu, Ventilátor, DVD, atď. Je kompatibilný s väčšinou značiek na trhu.

Aplikáciu Diaľkové Ovládanie

Zapnite klimatizáciu, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. -Podpora 99% klimatizácia na trhu,automatické cloud panel zápas,jedno tlačidlo stiahnuť Aplikácie pre diaľkové ovládanie -zapnete AC vopred, si teplé čas, keď sa dostanete domov

Pracuje s Amazon Alexa, Asistent Google a Siri(iOS 12.0 alebo neskôr)

Pripojenie Aplikácie k Amazon Echo, Domovská stránka Google, budete môcť ovládanie hlasom vaše domáce spotrebiče. Napríklad: -Alexa, zapnite TELEVÍZOR; -OK Google, nastaviť klimatizácia teplote do 25 stupňov.

Časovač a Automatické Spustenie

Nikdy chýbať jeden druhého vynikajúci zápas-Zostať až neskoro na zápas,ale vždy oversleep? -Šikovné diaľkové ovládanie vám pomôže premeniť na TV v pravý čas, a pravý kanál. Užite si svoj zápas!

DIY: IČ Vzdelávania Funkcia

-Prispôsobenie tlačidiel v Tuya Smart App Ak vaše domáce spotrebiče nie je v značkou zoznam alebo nemá podporu, môžete použiť túto funkciu, ak chcete kopírovať kľúčové funkcie pôvodné diaľkové ovládanie Aplikácie

Široký IR Diaľkové Ovládanie Rozsahu

Ovládanie infračervené domáce spotrebiče do 8m v jednej miestnosti, môže byť použitá vo väčšine z obývacej izby a spálne s širokú škálu,spĺňajú potreby väčšiny rodín.

Zdieľajte univerzálne diaľkové ovládanie s rodinou

Ovládanie infračervené domáce spotrebiče s rodinou spolu. Bavte sa, aby si inteligentný život.

Automatizácia v App

Vytvorením "Automatizácia" v App a prepájanie pc s inými Tuya smart home zariadenie, univerzálne diaľkové ovládanie je schopný vykonávať činnosti automaticky podľa podmienok, ako stav zariadenia, počasie a čas. Poznámka: senzor dverí,snímač teploty a snímač pohybu nie sú zahrnuté v balíku.

Produkt Parameter

360° Petal Tvar IR Lampy Vyžarujú

Multi-smerový spustenie, zaručiť, že všetky objednávky budú podávané rýchlo a presne

Vysoká Kvalita Príjmu Materiálu Ovládanie

Každý súčiastky a diely sú z hornej výrobca

Real Shot

Čo je Zahrnuté

Univerzálne IR Diaľkové Ovládanie + USB Kábel + Manuál + Skrutky Auta


 • Typ Pripojenia: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Bezdrôtová Komunikácia: Wifi
 • Použitie: reproduktor
 • Pohotovostná Spotreba: 0.85 w
 • Materiál: PC
 • Príkon: DC 5V/1A(Micro USB)
 • Podpora APLIKÁCIÍ: Áno
 • Aplikácia: Podpora pre Android 4.0/iOS 8.0 alebo neskôr
 • Názov Značky: FrankEver
 • IR Diaľkové Ovládanie Rozsahu: 8M
 • Číslo Modelu: FK-UFO-R5
 • pracovná teplota: -20~60
 • Certifikácia: FCC
 • Package: Áno
 • Názov produktu: Univerzálne IR Diaľkové Ovládanie
 • Rozmery: 80(priemer)*40mm 73G
 • Infračervené Frekvencia: 38khz


Clgutierrezc
2020-09-25
5/5
Excellent product, works very well!!!
Talk2meYou
2020-11-07
5/5
Like the product. Compatible with my Echo Dot 3.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty