Štítky: kniha hostí, srdce drevené, kniha hostí svadobné party, kniha návštev, prispôsobiť svadbu kniha návštev, knižnica svadobná kniha hostí, alternatívne šaty, svadobná kniha hostí strom creative, toy story 3 hračky jessie, kniha hostí striedavý.

€10.79 €12.26
  • Skladom
  • m653


Vitajte na mojom obchode!!!

Unikátna kniha hostí pre vašu svadbu. Hostia sa budú môcť napísať želanie na srdcia a hodiť ich do štrbiny. Kniha návštev bude zdobiť váš dom po svadbe. Spomienky, priania rodiny a priateľov. Si môžete zavesiť knihy na stenu pomocou spojovacích materiálov na zadnej strane.

Vaša kniha je vyrobený drevený rám, úplne ručne. Rám je biela, môžete si vybrať farbu pozadia. Srdce vyrobené rezanie laserom.

Svadobné kniha má štyri rozmery rámu, dvanásť veľkosti podľa množstva srdcia.

Robíme knihy návštev na najvyššej kvality!

Náš Hosť Knihy sú hotové v variaty farieb & veľkostí. Sú prispôsobené s menami a dátumom vašej svadby dátum alebo špeciálny deň v živote. Najvyššiu kvalitu brezové preglejky srdcia sú laserom rezané a skončil v najlepším spôsobom, ako to môže byť.

Predné čelo je vyrobené z vysoko kvalitných plyglass, ktorý je najlepší v doprave a po. Rámy svadobné krabice sú maľované akúkoľvek farbu si prajete, a skončil s najlepšími vzťahuje na drevené predmety.

Hostia podpísať srdce a potom padajú cez jeden z po tu otvory na hornej časti rámu. Drop srdce do rámu z hornej potom zavesiť na stenu. Potom to môžu byť zavesené na stenu pre roky spomienky prísť.

PLS POZNAMENAŤ TOTO :

1.veľké srdce sa lepia na rám a predné plexisklo nie je možné odstrániť.

2.Nezabudnite nechať vlastné info na veľký list , prosím zanechať dve mená a dátum, kedy ste mimo kontrolu.

srdce veľkosť cca 3,5 cm

Kniha hostí pre 30-50 srdce:

10"х12"(box cca. 25 x 30 cm)

Kniha hostí pre 65-100hearts:

10"х14"(box cca. 28 x 35 cm)

Kniha hostí pre 100-150 srdce:

12"х16"(box cca. 30 x 40 cm)

Veľkosť poľa závisí od počtu osôb, ktoré máte. Každé srdce je 1.2-1.4 ' veľkosť(3-3.5 cm), ktorý je najlepší veľkosť prihlásiť, alebo napíšte najlepšie woshes do páru.

PRISPÔSOBENIE, nechajte správu v predávajúcemu poznámka: pri objednávke alebo poslať správu na nás po objednaní

1. Gravírovanie textu

2. povedzte nám, farba pozadia, ak nechcete opustiť túto správu, budeme poslať obrázok farba na vás

3. povedzte nám, farba rámu ak nechcete rustikálny farbu, ak nechcete opustiť túto správu, budeme poslať obrázok farba na vás

4.Ak nechcete, aby sa angličtina letterings, pls napíšte text a pošlite nám obrázok

Rám farba: čierna alebo biela alebo čerešňa

VIAC FARBU POZADIA NA VÝBER

Milí priatelia,všetko je na sklade.Ak sa vám páči, môžete umiestniť, aby priamo a pri objednávaní, pošlite nám text, a farbu, ktorú chcete v predávajúcemu poznámka.Ak si chcete vlastné iných rôznych text alebo tvar alebo logo, pls, neváhajte a kontaktujte nás ako prvé, a potom dáme vám odkaz na mieste objednávky. Máme vlastnú továreň, aby sme mohli navrhnúť akýkoľvek štýl alebo farby zo strany papiera, akryl alebo papierové položky, ktoré chcete.Ak chcete navrhnúť iné štýly, pls pošlite nám e-mail.Ďalšie štýly, pls navštívte náš obchod:)


  • Názov Značky: PARARTDIY
  • vzor: Narodeninovú Tortu


Lelik22 10
2020-08-30
5/5
Received today. Bit of a wait but was worth it. Beautiful item. Thank you
Kseniya Gorbachuk
2020-09-16
5/5
Thank you for my guest book its absolutely beautiful as expected.
Spinozaa1234
2020-09-07
1/5
I never received the order and I didn't get my money back the seller was nice at the beginning then she/he cancelled the order without any reasons and stopped responding.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty