Štítky: buddha tibete, papier špirála, náramok rudraksha, salvador, malá rudraksha, móda notebook, salvador dali salvador, poznámkový blok, plánovač, a5 sketchbook.

€18.30 €22.87
  • Skladom
  • m681


NAJPREDÁVANEJŠIE

Vážení hostia, prosím, na vedomie, že ak množstvo je veľké, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis, cena môže byť prerokované Q1. Čo mám robiť, ak mám otázky o výrobku?

A1. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa použitia lieku, kontaktujte, prosím, on-line služby zákazníkom lady ihneď, budeme odpovedať na vaše otázky v čase

Q2. Čo mám robiť, ak nie som spokojný s tým, že prijaté produkt?

A2.Ponúkame 100% spokojnosť na váš nákup.bude na vašej strane.e-mail sme vždy, keď budete mať nejaký problém s položkami, ktoré ste priniesli od našich,tak prosím, nenechávajte naše zlé spätnú väzbu Popis Produktu

100% Zbrusu Nový A Vysoko Kvalitné

Materiál:Papier

Farba:Poslaná ako náhodný

Veľkosť:Cca 21 cm*14 cm

Vnútorné Strán:288 Listov

Množstvo:1pcs Kupujúci Recenziu

Dojem yunnan milujem pokoj starobylé mesto/stretnutie neznáma samostatne do pokoja/prechádzal staré mesto/pocit, kvety a drevo v voľného času/Let popoludnie, slnko svieti do najjemnejšieho miesto v srdci.

Dojem z chengdu Láska je v Chengdu počas dažďov. Prechádzky pozdĺž kymácející staroveké kamenné ulici borovicového lesa, pokoj a kľud, kľudný a uvoľnený. Svoje čaro. A jeho nezabudnuteľnú jemnosť.

Dojem Daliho

Mraky sú svetlo a vietor je svetlo, obloha je vysoká a more je modré, Cangshan je ako plátno a Erhai je ako zrkadlo. Rybárske lode, starobylé uličky, staré mestá. V súťažných čase Dali, pokojná sledovať kvety kvitnú a na jeseň pred súdom, a ísť do vetra, kvety, snehu a mesiac.

Dojem Amoy

Gulangyu je miesto, kde mnoho hudobníkov, ktorí sú ochotní zostať. Každá domácnosť má klavír a zvuk klavíra je počuť všade. Gulangyu je obklopený morom a má green bay. Ona je mladá dievčina, s chladný a čerstvý morský vánok, ako je ona dresing. Krásy Xiamen čaká...

Dojem z Tibetu Padajúce farebné modlitebné vlajky, zalesnené mani zhromaždenia, dlhá odbočka modlitba valce, a transparentné oblohe svietiť zlaté strechy Budhistický chrám, a zbožné srdce. Tibet je miesto, na ktorú nezabudnete.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: 1
  • Názov Značky: umfinger


Napísať recenziu

Súvisiace produkty